Манускрипт з вулиці Руської. Мальви. Орда

Цифрова: 320 грн.Автор: Роман Іваничук Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 672 Формат: 60х90 1/16 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Великий роман Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-420-7

Роман Іваничук (1929—2016) — відомий український письменник, лауреат багатьох літературних премій, серед яких Національна премія України ім. Т. Шевченка. У творчому доробку письменника близько двадцяти історичних романів, якими він заповнював білі плями в нашій історії, не обмежуючись лише зображенням тих чи інших подій минулого, а визначаючи багато проблем, які хвилюють наших сучасників.

До видання увійшли три історичних романи письменника, які різняться за часом написання і своєю тематикою. Перший історичний роман «Мальви» (1968), який приніс Р. Іваничуку величезний успіх у читачів і шалену партійну критику, — це історія життя української полонянки Марії та її дітей, котрі, як і мати, потрапляють у турецьку й татарську неволю.

У «Манускрипті з вулиці Руської» (1979) автор воскрешає перед читачем середньовічний Львів, місто часів перших братських шкіл, в яких зароджувалися ідеї визвольної війни майбутньої Хмельниччини.

Роман «Орда» (1992) присвячений трагічним подіям XVІІІ століття, пов’язаним з руйнуванням славетної козацької столиці — Батурина.

Фоліо рекомендує