Мазепа. Полтава

Паперова: 780 грн.
Є в наявності

Цифрова: 390 грн.Продається в комплекті «Мазепа в 4-х книгах»

Автор: Богдан Лепкий Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 576 Формат: 60х90 1/16 Жанр: Літературно-художнє видання Серія: Великий роман Рік видання: 2024 ISBN: 978-617-551-620-1

Богдан Лепкий (18721941) належить до визначних діячів української культури першої половини XX століття. Значна його літературна спадщина. Окреме місце в ній посідає історична епопея «Мазепа», яку дослідники називають найкращим художнім твором про визначного українського гетьмана. У ній письменник ламає неправдиві стереотипи, які склалися у світі про цю особистість, показує Мазепу високоосвіченим і мудрим державним діячем, тонким дипломатом і політиком, який прагне вирвати свою країну з імперських лещат, і водночас  живою, емоційною людиною, не позбавленою слабкостей, сумнівів, помилок.

«Полтава» — четвертий роман циклу. У ньому докладно розповідається не лише про Полтавську битву, наслідки якої стали фатальними для українців, а й про драматичні події, що передували їй. Автор також з документальною точністю описує багатьох історичних осіб, які своїми діями намагалися або прислужитися Україні, або продати її за «млинок і ставок».

 У видавництві «Фоліо» уже вийшли друком перші три романи циклу «Мотря», «Не вбивай», «Батурин».

Фоліо рекомендує