Міфи

Паперова: 480 грн.
Є в наявності

Цифрова: 240 грн.Автор: Стівен Фрай Мова видання: українська Мова оригіналу: англійська Перекладач: Олена Стрельбицька Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 496 Формат: 60х90 1/16 Жанр: Літературно-художнє видання Серія: Фрай Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-609-6

Стівен Фрай (нар. 1957 р.) — британський комедійний актор, письменник, сценарист, телеведучий, режисер, найбільшу популярність здобув своїми ролями у телевізійних серіалах. Фрай також відомий як представник еталонного англійського духу та класичної англійської мови. Майже всі його літературні твори стали бестселерами як у рідній для автора Англії, так і за її межами.
«Міфи» (2017) — перша книжка циклу Стівена Фрая (друга  — «Герої», третя — «Троя», що вийшла друком у видавництві «Фоліо») — це чудова нагода поринути у захопливий світ грецьких міфів зі всіма його дивовижними, романтичними, комічними, трагічними, жорстокими і чарівними подробицями. І хоча всі ці сюжети можна знайти у сотнях книжок, присвячених Давній Греції, Фрай завдяки своєму оригінальному авторському стилю перетворює просте викладення матеріалу на захопливу розповідь, від якої неможливо відірватися.

У книжку включено кольорові ілюстрації, карти та схеми.

Фоліо рекомендує