Minne, або Пам’ять по-шведськи

Паперова: 220 грн.
Є в наявності

Цифрова: 110 грн.


Автор: Ідріз Зогай Мова видання: українська Мова оригіналу: шведська Перекладач: Олександр Черевко Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 174 Жанр: Науково-популярне видання Серія: Шедеври нон-фікшн Рік видання: 2021 ISBN: 978-966-03-9604-3

Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли не міг пригадати назву книжки та прізвище її автора, столицю якоїсь країни або ім’я людини, з якою нещодавно познайомився.

Звісно, що все це потім спливає в пам’яті, але ж час уже втрачено. Отже, потрібно тренувати свою пам’ять. Тут у пригоді стане книжка Ідріза Зогая «Minne, або Пам’ять по-шведськи. Методика знаменитого тренера з розвитку пам’яті». Її автор запевняє, що опанувати цю науку може практично кожен, є тільки одна умова — регулярні тренування. А тренувати пам’ять за допомогою наведених вправ весело й цікаво.

Проте ця книжка розрахована не тільки на спортсменів-мнемоніків: легко запам’ятовувати телефонні номери, імена людей, терміни важливих справ — усе це стане в пригоді будь-кому. Особливо, як уважає автор, це може бути корисним дітям — вони дуже швидко й легко опановують навичку запам’ятовування, що безумовно допоможе їм у навчанні.

Фоліо рекомендує