Місто духів

Паперова: 290 грн.
Є в наявності

Цифрова: 145 грн.


Автор: Кшиштоф Бохус Мова видання: українська Мова оригіналу: польська Перекладач: Тарас Ярмолюк Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 272 Формат: 60х90 1/16 Жанр: Детектив Серія: Бохус Рік видання: 2022 ISBN: 978-966-03-9859-7

Кшиштоф Бохус (нар. 1955 р. у Квідзині) — відомий польський журналіст, оглядач, письменник. У циклі історичних детективів про слідчого Кристіана Абеля автор спробував поєднати захопливу фабулу з елементами містики, нуару і любовно-сентиментального роману з етнографічними та краєзнавчими нарисами Східного Помор’я. Його головний герой — проникливий інтелігентний поліцейський, людина широкого розумового кругозору. Він помічає речі, невидимі для інших, і завзято добивається істини.

...1944 рік. Після восьми років еміграції в Голландії Абель змушений повернутися до Ґданська, щоб знайти свою зниклу у Роттердамі п’ятирічну доньку Анну, а попри це він має розслідувати вбивства двох високопоставлених німецьких офіцерів. Часу на розшуки майже немає, й Абелю доведеться неабияк постаратися, щоб вижити, знайти доньку і з’ясувати, хто насправді стоїть за цими таємничими злочинами.

Фоліо рекомендує