Місячний камінь

Паперова: 410 грн.
Є в наявності

Цифрова: 200 грн.Автор: Вілкі Коллінз (Wilkie Collins) Мова видання: українська Мова оригіналу: англійська Перекладачі: В. Коробка, Л. Суярка Обкладинка: м'яка Кількість сторінок: 570 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Класична світова проза Роман Серія: Folio. Світова класика Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-065-0

Вілкі Коллінз (1824—1889) по праву вважається засновником англійського детектива і літературним учителем Артура Конан Дойла, Гілберта Честертона, Агати Крісті. Майстер інтриг і захоплюючого сюжету, він написав понад сто творів, які цікаві не тільки неоднозначністю персонажів, умінням розгадувати таємниці, розкривати злочини, а й тонким англійським гумором, описом звичаїв доброї старої Англії. Шедеври Коллінза «Жінка у білому» і «Місячний камінь» перекладені на десятки мов, багаторазово екранізовані й дотепер улюблені читачами.
«Місячний камінь» вважається чи не першим детективним романом. Це таємнича романтична історія, в якій є місце і любові, й пригодам, і детективній інтризі. Молода дівчина, Речел Веріндер, згідно із заповітом свого дядька, який воював в Індії, отримує в день повноліття великий алмаз надзвичайної краси. Вона не знає, що Місячний камінь (таку назву має алмаз) викрадений з індійського святилища і три індуських жерці йдуть по його сліду, а індуїстський бог Вішну передбачив нещастя тому, хто наважиться їм заволодіти.
Вночі камінь безслідно зникає...

Фоліо рекомендує