Мій бос — ідіот

Паперова: 390 грн.
Є в наявності

Цифрова: 195 грн.Продається в комплекті «Комплект книжок "В оточенні ідіотів"»

Автор: Томас Еріксон Мова видання: українська Мова оригіналу: шведська Перекладач: Максим Яковлев Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 320 Формат: 70 х 100 1/16 Жанр: Популярне видання Серія: Шедеври нон-фікшн Рік видання: 2020 ISBN: 978-966-03-9274-8

Томас Еріксон (Thomas Erikson) — шведський журналіст і письменник, психолог із соціальних комунікацій, біхевіорист та особистий тренер. Як письменник він дебютував у 2011 році з кримінальною серією про біхевіориста Алекса Кінга. Написав дві науково-популярних книжки про спілкування та поведінку людей — «В оточенні ідіотів» і «В оточенні психопатів».

У книжці «Мій бос — ідіот» Еріксон поділяє начальство за способом їх керування, спілкування та поведінки на чотири кольорових типи — червоний, жовтий, зелений і синій. Він описує теорії та методи, за допомогою яких люди на своїх робочих місцях вибудовують функціональне діалогічне спілкування.

Також ідеться й про те, як важко виконувати свою роботу, коли бос — ідіот. На прикладах докладно розглянуто погане керування, однак звертається увага й на те, що підлеглий може з цим зробити.

Раніше видавництво «Фоліо» випустило друком дві книжки Томаса Еріксона — «В оточенні ідіотів, або Як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти» і «В оточенні психопатів, або Як уникнути маніпуляцій з боку інших».

Фоліо рекомендує