Мій бос — ідіот

Паперова: 260 грн.
Є в наявності

Електронна: 130 грн.Автор: Томас Еріксон Мова видання: українська Мова оригіналу: шведська Перекладач: Максим Яковлев Обкладинка: м'яка Кількість сторінок: 320 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Популярне видання Серія: Шедеври нон-фікшн (міні) Рік видання: 2024 ISBN: 978-617-551-379-8

Томас Еріксон (Thomas Erikson) — шведський журналіст і письменник, психолог із соціальних комунікацій, біхевіорист та особистий тренер. Як письменник він дебютував у 2011 році з кримінальною серією про біхевіориста Алекса Кінга. Написав дві популярні книжки про спілкування та поведінку людей — «В оточенні ідіотів» і «В оточенні психопатів».

У книжці «Мій бос — ідіот» Еріксон поділяє начальство за способом їх керування, спілкування та поведінки на чотири кольорових типи — червоний, жовтий, зелений і синій. Він описує теорії та методи, за допомогою яких люди на своїх робочих місцях вибудовують функціональне діалогічне спілкування.

Також ідеться й про те, як важко виконувати свою роботу, коли бос — ідіот. На прикладах докладно розглянуто погане керування, однак звертається увага й на те, що підлеглий може з цим зробити.

Фоліо рекомендує