В оточенні ідіотів, або Як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти (м)

Паперова: 190 грн.
Є в наявності

Цифрова: 95 грн.Автор: Томас Еріксон Мова видання: українська Мова оригіналу: шведська Перекладач: Владислав Махонін Обкладинка: м’яка Кількість сторінок: 256 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Популярне видання Серія: Шедеври нон-фікшн (міні) Рік видання: 2020 ISBN: 978-966-03-9012-6

Томас Еріксон (нар. 1965) — шведський письменник, психолог з соціальних комунікацій, біхевіорист та особистий тренер.

Як письменник він дебютував у 2011 році з кримінальною серією про біхе­віориста Алекса Кінга.

Томас написав дві науково-популярні книги про спілкування та поведінку людей — «В оточенні ідіотів» і «В оточенні психопатів».

«В оточенні ідіотів» — бестселер 2015—2018 років. Томас Еріксон поділяє людей на чотири кольорові типи. Він описує логіку поведінки, темперамент, систему цінностей представників кожного з кольорів.

Чому одних людей ми розуміємо з півслова, а інших не розуміємо взагалі? Чому дуже успішні люди інколи здаються нам ідіотами і психопатами? Як подивитися на себе очима інших людей і навчитися розуміти навіть тих, хто на нас абсолютно не схожий?

Книга допомагає краще сприймати людей з різними типами поведінки й ефективно з ними спілкуватись і може стати настільною для керівників, психологів, менеджерів усіх рівнів.

Фоліо рекомендує