В оточенні негараздів. Від падіння до успіху

Паперова: 260 грн.
Є в наявності

Електронна: 130 грн.Автор: Томас Еріксон Мова видання: українська Мова оригіналу: шведська Перекладач: Світлана Бреславська Обкладинка: м’яка Кількість сторінок: 320 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Популярне видання Серія: Шедеври нон-фікшн (міні) Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-378-1

Бувають хвилини, коли ви відчуваєте, що навколо одніперешкоди. Все валиться, одне за одним. Вас охоплюєвідчуття безпорадності. Однак деякі люди вміють рухатисьуперед, незважаючи на проблеми. Як це можливо? У чому їхсекрет? Чому в таких ситуаціях вони не здаються, як усі інші?

Шведський журналіст і письменник, психолог із соціальнихкомунікацій Томас Еріксон (нар. 1965) допоможе вам перетворити негаразди на успіх за допомогою поведінковоїмоделі зі свого бестселеру «В оточенні ідіотів». Нагадавши, що життя таке, як воно є, Еріксон допомагає вам зрозуміти, що насправді марно намагатися контролювати все, щовідбувається навколо вас. Замість того, щоб нарікати, коли життя підкидає вам перешкоди, зосередьтеся на тому, як з ними впоратися. Книга «В оточенні негараздів» допоможе вам знайти метод, який підходить саме вам, і в рівній мірірозважить та надасть вам сил.

Фоліо рекомендує