В оточенні психопатів, або Як уникнути маніпуляцій з боку інших (м)

Паперова: 180 грн.
Є в наявності

Цифрова: 90 грн.Автор: Томас Еріксон Мова видання: українська Мова оригіналу: шведська Перекладач: Максим Яковлев Обкладинка: м’яка Кількість сторінок: 256 Жанр: Популярне видання Серія: Шедеври нон-фікшн (міні) Рік видання: 2020 ISBN: 978-966-03-9013-3

      Шведський журналіст і письменник, психолог із соціальних комунікацій  Томас Еріксон (нар. 1965) став усесвітньо відомим після виходу книги «В оточенні ідіотів». Автор винайшов свою модель поділу людей на психологічні типи, на чотири кольори за логікою поведінки і темпераментом.

Проте є люди, яких не можна віднести до жодного типу. Йдеться про психопатів, з якими потрібно поводитися вкрай обережно.

Нова книга Томаса Еріксона дає відповіді на питання: що твориться в голові психопата і чим він відрізняється від інших людей; як «вирахувати» психопата; як захиститися від його маніпуляцій?

Звичайно, не кожен психопат є божевільним серійним убивцею. Але більшість з них — серед нас: у вашому районі, на роботі або навіть у вашій родині. Настав час раз і назавжди дізнатися, як вони маніпулюють вами, — поки не стало надто пізно!

Фоліо рекомендує