Наталка Полтавка. Москаль-чарівник

Паперова: 150 грн.
Є в наявності

Цифрова: 75 грн.


Автор: Іван Котляревський Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: м‘яка Кількість сторінок: 96 Жанр: Класична українська поезія П'єси Серія: Шкільна бібліотека української та світової літератури (міні) Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-456-6

 Іван Петрович Котляревський (1769—1838) – видатнийукраїнський письменник, поет, драматург, ім’я якогопов’язують, насамперед, з його поемою «Енеїда», першоюдрукованою українською книгою, виданою народною мовою. Він «здобув три вінці: на полі битви, як добрий воїн; на шляху мирного громадянського життя, як дбайливий виховательбагатьох гідних синів вітчизни; на ниві літератури, як полум’яний любитель мови рідної йому, їм створеної...» — говорив про Івана Котляревського його перший біограф С. Стеблін-Камінський.

Справді народними стали п’єси Котляревського «Наталка Полтавка» та «Москаль-чарівник», які відзначаютьсяправдивим відтворенням життя і побуту простих людей, чудовим знанням краю. У цих творах образи героїв є душевними й близькими кожному українцеві, звучить співучаукраїнська мова – насичена й милозвучна, а проза зливається з народними та обрядовими піснями.

Фоліо рекомендує