Невидима людина

Паперова: 210 грн.
Є в наявності

Автор: Веллс Герберт Мова видання: українська Мова оригіналу: англійська Перекладачі: Вероніка Гладка, Микола Іванов, Катерина Корякіна Обкладинка: інтегральна Кількість сторінок: 224 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Класична світова проза Гостросюжетна література, фантастика, фентезі, містика Серія: Зарубіжні авторські зібрання Рік видання: 2023 ISBN: 978-966-03-9791-0

Видатний британський письменник Герберт Веллс (1866—1946) — автор близько 40 романів, один з першопрохідців у жанрі наукової фантастики. Ще на початку XX століття він передбачив великі відкриття, які змінять долю людства, намалював картини майбутнього. Його твори відрізняються оригінальністю, непередбачуваним сюжетом і яскравими, цікавими героями. А деякі винаходи, описані ним іще сто років тому, існують і сьогодні.

«Невидима людина» – це трагічна історія вченого Гриффіна, який зробив дивовижне відкриття і вважає себе «надлюдиною». Кинувши виклик людству, він свій талант ученого звернув у зло. Але програв. Роман, написаний у 1897 році, вирізняється напруженим, майже детективним сюжетом і вражає поєднанням психологічної та побутової достовірності з фантастичністю подій.

До видання також увійшла «Повість про дні майбутні» Герберта Веллса, що була написана в 1899-му і не перевидавалася українською з 1930 року.

У видавництві «Фоліо» в серії «Зарубіжні авторські зібрання» вийшли друком книжки Герберта Веллса «Машина часу» и «Війна світів».

Фоліо рекомендує