Одинадцятий місяць війни. Хроніка подій. Промови та звернення Президента України Володимира Зеленського

Паперова: 275 грн.
Залишилось декілька примірників

Електронна: 140 грн.Продається в комплекті «Дванадцять місяців війни. Хроніка подій. Промови та звернення Президента України Володимира Зеленського в футлярі»

Автор: Олександр Красовицький (упорядник) Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: м'яка Кількість сторінок: 320 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Суспільно-політичне видання Серія: Окреме видання Рік видання: 2032 ISBN: 978-617-551-343-9

На одинадцятий місяць війни найгарячішою точкою залишається Донецька область, тривають бої за Бахмут. Але окупанти готові розпочати наступ на будь-якому напрямі, щоб досягти хоч якихось успіхів на фронті. У відповідь на терористичні атаки російських безпілотників і ракет на мирні міста і села українці завдали ударів по військових аеродромах на території держави-агресора.

Світ здригнувся від чергового російського злочину проти цивільного населення, коли ракетою був зруйнований дев’ятиповерховий будинок у Дніпрі. Агресор цілеспрямовано руйнував енергетичні об’єкти, прагнучи залишити українців без тепла і світла взимку. У країні застосували планові відключення електроенергії задля її перерозподілу та економії.

Західні країни збільшили допомогу Україні в гуманітарному і військовому сегментах. «Саме Україна об’єднала Європейський Союз. І тепер Європа захищає себе. Усе, що Росія намагалася робити проти Європи, не спрацювало. Кожен російський крок став пом илкою. Ніхто на Заході вже не боїться й ніколи не буде боятися Росії», — сказав Президент Зеленський.

Фоліо рекомендує