П’єси

Паперова: 130 грн.
Є в наявності

Автор: Альбер Камю Мова видання: українська Мова оригіналу: французька Перекладачі: Олег Жупанський, Петро Таращук Обкладинка: інтегральна Кількість сторінок: 171 Жанр: Класична світова проза П'єси Серія: Зарубіжні авторські зібрання Рік видання: 2020 ISBN: 978-966-03-8885-7

Поміж митців та інтелектуалів минулого століття, творчість яких викликала великий інтерес серед інтелігенції Заходу й чинила на неї значний вплив, одне з чільних місць належить французькому письменнику, лауреату Нобелівської премії Альберу Камю (1913—1960). Вагомість його внеску в літературу і духовну культуру важко переоцінити. Цікавість сучасного читача до творів Камю аж ніяк не зменшилась. Тож можна з певністю сказати, що творчість цього письменника витримала найсуворішу і найсправедливішу перевірку — перевірку часом.

До видання увійшли драматургічні твори А. Камю — п’єси «Калігула» (1944), «Непорозуміння» (1944), «Стан облоги» (1948), «Справедливі» (1950), в яких виразно відбилася еволюція його творчості. Вони й сьогодні з успіхом йдуть на багатьох театральних сценах і яскраво демонструють непересічний талант Камю-драматурга.    

Фоліо рекомендує