Повість про Ґендзі. Книга 2

Паперова: 240 грн.
Залишилось декілька примірників

Цифрова: 120 грн.Автор: Мурасакі Сікібу Мова видання: українська Мова оригіналу: японська Перекладач: Іван Дзюб Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 480 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Бібліотека світової літератури Рік видання: 2021 ISBN: 978-966-03-9133-8

«Повість про Ґендзі», створена на рубежі X—XI століття Му­расакі Сікібу, придворною дамою імператриці Сьосі, вважається одним з найвизначніших творів японської літератури. І не тільки японської — по суті, це перший психологічний роман у світі. Розповідаючи історію життя головного героя — Блискучого Ґендзі, сина імператора Кіріцубо, та його нащадків, авторка ділиться з читачами своїми спостереженнями і роздумами. Докладні описи повсякденного життя, любовних та інших людських відносин, пройнятих «сумним чаром речей» (моно-но аваре), створюють враження зустрічі з живими людьми, близького знайомства з їхніми почуттями, думками, радощами і печалями, за якими постає епоха Хейан, її культура, побут аристократії, вірування та звичаї.

У цьому виданні представлена друга частина роману (розділи 21—38), в якій ідеться про розплату за гріхи молодості, вчинені під час пошуку ідеальної жінки, що описано в першій частині (розділи 1—20), яка вийшла друком у видавництві «Фоліо» 2018 року.

Фоліо рекомендує