Премудрий гідальго Дон Кіхот з Ламанчі. У двох частинах. Частина друга

Паперова: 480 грн.
Є в наявності

Цифрова: 240 грн.Продається в комплекті «Премудрий гідальго Дон Кіхот з Ламанчі в 2х томах»

Автор: Мігель де Сервантес Сааведра Мова видання: українська Мова оригіналу: іспанська Перекладачі: Микола Лукаш, Євген Тарнавський Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 512 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Бібліотека світової літератури Рік видання: 2024 ISBN: 978-966-03-7733-2

Мігель де Сервантес Сааведра (1547—1616) прожив життя, повне пригод і драматичних подій. Він воював, був поранений, провів 5 років у полоні, сидів у в’язниці, бувши несправедливо засуджений. Писав п’єси, оповідання та повісті, а зажив слави романом «Премудрий гідальго Дон Кіхот з Ламанчі», який 2002 року був визнаний Нобелівським інститутом найкращим літературним твором в історії людства.

Усі спроби навести на розум Дон Кіхота та змусити його відмовитися від лицарських подвигів виявилися безрезультатними. Він знову вирушає в подорож і в дорозі зустрічає дука і дукиню, які вже чули про Лицаря Сумного Образу та його зброєносця. Дук запрошує Дон Кіхота й Санчо у свій замок, де з героями трапляється безліч пригод: Дон Кіхот «звільняє від чар» бородату дуенью, а Санчо Пансу призначають губернатором острова.

Фоліо рекомендує