Про краснолюдків та сирітку Марисю / O krasnoludkach i sierotce Marysi (м)

Паперова: 100 грн.
Є в наявності

Цифрова: 50 грн.Автор: Марія Конопницька Мова видання: українська Мова оригіналу: польська Обкладинка: м’яка Кількість сторінок: 320 Жанр: Класична світова проза Серія: Видання з паралельним текстом Рік видання: 2018 ISBN: 978-966-03-8234-3

Марія Конопніцька (18421910) — польська письменниця, поет, новеліст, літературний критик і публіцист, автор творів для дітей і юнацтва. Ці твори не втратили популярності донині, особливо казка “Про краснолюдків та сирітку Марисю”, яка перекладена  багатьма мовами та неодноразово перевидавалася.

Ця казкова повість складається з безлічі різних історій, що відбуваються з чарівними істотами — краснолюдками, які,  перезимувавши у своєму підземному царстві, навесні піднялися на поверхню. Вони охоче спілкуються з дітьми,  бо тільки ті можуть їх бачити. А щодо дорослих, то, як і  у кожній казці,  допомогу отримують лише добрі та працьовиті, а жадібні та злі бувають покарані. Так, краснолюдки змогли зробити бідного селянина багатим, а його дітей здоровими і сильними, а ще допомогли  сирітці Марисі знайти родину. І тільки закінчивши всі справи, вони повертаються до свого підземного царства.

 

Фоліо рекомендує