Щоденник артилериста

Автор наукового апарату Анастасія Рінгіс

Паперова: 110 грн.
Є в наявності

Автор: Геннадий Харченко (Геннадій Харченко) Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: інтегральна Кількість сторінок: 288 Жанр: Історична література, мемуари,щоденники Серія: Воєнні щоденники Рік видання: 2019 ISBN: 978-966-03-8816-1

Геннадій Харченко — історик, перекладач і економіст за освітою, мешканець Запоріжжя. Навесні 2014 року Геннадій добро­вільно при­йшов до військкомату, а влітку став командиром гармати у тре­тій гаубичній батареї 55-ї окремої артилерійської бригади. Найважливіші події періоду активної участі артбригади в АТО відтворені в книзі.

У створенні книги авторові допомогали бійці 55-ї окремої артилерійської бригади і волонтери фонду «Сестри Перемоги». Книга оповідає про людей, котрі вирішили взяти в руки зброю, щоб відстояти свою честь і своє право жити вільно на своїй землі. А також про тих, хто брав найактивнішу участь і надавав допомогу в становленні і розвитку підрозділів Запорізької бригади.

 «Щоденник артилериста» розповідає про війну без пафосу, надриву і високих нот. Автор майже не вживає слово «герой», не тому що таких поряд з ним не було. Просто війна — важка робота.

Фоліо рекомендує