Щоденник пані Ганки

Паперова: 130 грн.
Залишилось декілька примірників

Цифрова: 65 грн.Автор: Тадеуш Доленга-Мостович Мова видання: українська Мова оригіналу: польська Перекладач: Валентина Ланда Обкладинка: інтегральна Кількість сторінок: 304 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Зарубіжні авторські зібрання Рік видання: 2019 ISBN: 978-966-03-8781-2

     Відомий класик польської літератури Тадеуш Доленга-Мостович (1898—1939) — автор шістнадцяти романів, вісім з яких були екранізовані. Серед них – «Знахар», «Три серця»,«Кар’єра Никодима Дизми» і «Щоденник пані Ганки» – останній твір письменника, що побачив світ напередодні нападу гітлерівської Німеччини на Польщу в 1939 році. 

    Пані Ганка, польська аристократка і красуня, дружина дипломата, витончена жінка вищого світу довоєнної Польщі, випадково дізнається з листа, адресованого її чоловікові, що він – двоєженець і зрадник. Це стає початком її власного розслідування, яке супроводжується переживаннями й фантазіями, змовами й пересудами, любовними пригодами та шпигунськими інтригами, про які пані Ганка щиро розповідає у своєму щоденнику. В романі автор зображує характерні прикмети того часу, коли вищий світ був упевнений у завтрашньому дні, а деякі особисті негаразди здавалися верхом нещасть.

     У видавництві «Фоліо» в серії «Зарубіжні авторські зібрання» вийшла друком книга Т. Доленги-Мостовича  «Кар’єра Никодима Дизми». 

Фоліо рекомендує