Справа Отамана Зеленого. Українські хроніки 1919 року: роман

Паперова: 110 грн.
Є в наявності

Цифрова: 55 грн.Автор: Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 301 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Ретродетектив Рік видання: 2019 ISBN: 978-966-03-8691-4

Андрій Кокотюха — сучасний український письменник, сценарист, журналіст. Автор понад 50 художніх, документальних та науково-популярних книжок. За його романами знімають художні фільми. Кілька років поспіль входить до топ-10 авторів, чиї твори є лідерами продажу в Україні, за що відзначений як «Золотий письменник» (2012). Неодноразовий лауреат та володар Гран-прі (2006) міжнародного конкурсу «Коронація слова». Живе і працює в Києві.

Київський лікар Артем Шеремет — людина, що ніколи не мала жодного стосунку до війни. Але в рік 1919, коли Україна стала ареною битви різних влад, — «червоних», «білих», «зелених», — божевільні часи та трагічні події змушують його вступити до лав армії отамана Зеленого, де головному герою доведеться переживати смертельну небезпеку, надію, зраду, кохання та втрату.

Фоліо рекомендує