Світ спіймав мене, і я тим тішуся Том 32

Упорядники — Ніна Бічуя, Василь Габор, Наталія Іваничук

Примітки — Василь Габор

Паперова: 250 грн.
Залишилось декілька примірників

Електронна: 125 грн.Автор: Роман Іваничук Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 256 Формат: 84х108 1/32 Серія: Зібрання творів Рік видання: 2022 ISBN: 978-617-551-188-6

Роман Іваничук (1929—2016) — відомий український письменник, лауреат багатьох літературних премій, серед яких Національна премія України ім. Т. Шевченка. У його творчому доробку близько двадцяти історичних романів, якими письменник заповнював білі плями в нашій історії. Р. Іваничук розширив жанрові межі історичного твору, відкривши перед читачем минувшину, що активізувала національну пам’ять.

Письменник вважав, що саме інтерв’ю, як ніякий інший жанр, якнайточніше віддзеркалює справжній культурний, політичний і побутовий стан суспільства. Тож цей том присвячений інтерв’ю Романа Іваничука з людьми, які не лише цікавилися літературою, політикою чи то секретами письменницьких лабораторій, а й у спілкуванні з Майстром утверджувалися у патріотичних позиціях, у вірі в найсвітліші ідеали, а також зверталися до нього за порадами.

Фоліо рекомендує