Українська мова для іноземців. Крок за кроком

Очікується

Автор: Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 288 Формат: 84х108 1/16 Жанр: Навчальна література, словники, довідники Серія: Окреме видання Рік видання: 2022 ISBN: 978-966-03-9808-5

Пропонований підручник призначений для навчання іноземців української мови від початкового ("нульового") рівня до рівня В1 (Рубіжного). Опанування матеріалу підручника дасть змогу іноземцеві навчитися говорити, читати, писати українською мовою та розуміти її на слух у межах комунікативних тем "Знайомство", "Зовнішність", "Характер", "Сім’я", "Уподобання", "Навчання", "Відпочинок" тощо. Матеріал викладено за комунікативно-когнітивним принципом і поділено на 37 уроків.

Зміст підручника відповідає вимогам і нормам, що містить Навчальна програма з української мови для відділень/факультетів доуніверситетської підготовки іноземних громадян, затверджена Міністерством освіти і науки України. Підручник передбачає роботу з викладачем (консультантом) і може бути використаний як для навчання в групі чи для індивідуальної роботи, так і в процесі дистанційного навчання. Підручник  одномовний, що дає змогу застосовувати його в багатонаціональних групах без мови-посередника.

Фоліо рекомендує