Війна світів

Паперова: 210 грн.
Є в наявності

Автор: Веллс Герберт Мова видання: українська Мова оригіналу: англійська Перекладачі: Вероніка Гладка, Катерина Корякіна, Дмитро Паламарчук, А. Гордені, О. Ґордон Обкладинка: інтегральна Кількість сторінок: 224 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Класична світова проза Гостросюжетна література, фантастика, фентезі, містика Серія: Зарубіжні авторські зібрання Рік видання: 2023 ISBN: 978-966-03-9754-5

Видатний британський письменник Герберт Веллс (1866—1946) — автор близько 40 романів, один з першопрохідців у жанрі наукової фантастики. Ще на початку XX століття він передбачив великі відкриття, які змінять долю людства, намалював картини майбутнього. Його твори відрізняються оригінальністю, непередбачуваним сюжетом і яскравими, цікавими героями. А деякі винаходи, описані ним іще сто років тому, існують і сьогодні.

У романі «Війна світів» ідеться про напад марсіан на Землю, які прибули на космічних капсулах на територію Британії. Вони знищують міста, ліси, все живе. Спокійно й планомірно відбувається винищення людства. У марсіан немає переживань та почуттів, вони працюють 24 години на добу, позбулися статевих ознак і розмножуються брунькуванням. Веллс застерігає, що і люди колись можуть стати такими.

До видання також включено оповідання письменника, які мало знайомі сучасному читачеві.

Фоліо рекомендує