Юлія, або Запрошення до самовбивства. Брухт

УВАГА ПЕРЕДПРОДАЖ!
ДОСТАВКА ПАПЕРОВОЇ КНИЖКИ ПІСЛЯ 05.08
ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ!
Паперова: 640 грн.
Є в наявності

Електронна: 320 грн.


Автор: Павло Загребельний Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 736 Формат: 60х90 1/16 Жанр: Сучасна українська проза Серія: Великий роман Рік видання: 2024 ISBN: 978-617-551-500-6

Павло Архипович Загребельний (1924–2009) — український письменник, сценарист, Герой України, лавреат Шевченківської премії. Працював у радянській воєнній місії в Німеччині, заступником головного редактора журналу «Вітчизна», головним редактором «Літературної газети». Обіймав посаду першого секретаря правління Спілки письменників України, з якої його усунули через доноси. Був головою Комітету з Державних премій ім. Тараса Шевченка. Похований на Байковому кладовищі в Києві.

Дії його роману «Юлія, або Запрошення до самовбивства» відбуваються в Ташкенті під час великої війни. Роман покохав Юлію, вона — його Джульєтта, жінка його долі. Вона начебто померла від тифу, або просто пропала, та він шукає її усе життя. А тепер і для Романа настав час виборювати у долі своє кохання. «Брухт» — один із останніх творів майстра. Молодий учений Совинський, розум якого бунтував проти прагматизму та технократії ХХ ст., з легкістю погоджується провернути аферу в Німеччині.

Фоліо рекомендує