Західний канон. Книги та вчення століть

Увага передзамовлення!
доставка паперової книжки після 03.06
Паперова: 1 300 грн.
Є в наявності

Цифрова: 500 грн.


Автор: Гарольд Блум Мова видання: українська Мова оригіналу: англійська Перекладач: Олег Вікторович Буйвол Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 544 Формат: 70х100 1/16 Жанр: Науково-популярне видання Серія: Велика книга Рік видання: 2024 ISBN: 978-617-551-813-7

 

Гарольд Блум (1930—2019) — знаменитий американський літературний критик і літературознавець, стерлінгський професор гуманітарних наук у Єльському університеті й берг-професор англійської мови в Нью-Йоркському університеті. Автор двадцяти книг, член Американської академії, лауреат багатьох нагород, почесних ступенів і премій.

«Західний канон. Книги та вчення століть» (1994) — найвідоміша й, мабуть, найполемічніша книга Г. Блума, де він досліджує західну літературну традицію, зосереджуючись на творах двадцяти шести авторів (від Данте до Толстого, від Ґете до Бекета, від Дікінсон до Неруди), яких вважає найважливішими. Блум ставить у центр Західного канону Шекспіра, який став еталоном для письменників усіх часів — драматургів, поетів та прозаїків.

Наприкінці своєї провокативної й надзвичайно ґрунтовної роботи Гарольд Блум пропонує повний список письменників і книг, які, на його думку, складають Західний канон.

Фоліо рекомендує