Журналісти на війні. Документальні дослідження, хронікальний літопис, аналітика

Паперова: 220 грн.
Є в наявності

Електронна: 110 грн.Автор: Михайло Сорока Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: м'яка Кількість сторінок: 448 Жанр: Суспільно-політичне видання Серія: Воєнні щоденники Рік видання: 2022 ISBN: 978-617-551-122-0

Автори цього видання — відомі в Україні журналісти, які, починаючи з весни 2014 року, ведуть літопис трагічних подій у Криму й на Донбасі. До недавнього часу якщо й бували журналістські відрядження на війну, то тільки в далекі від України гарячі точки планети. А нині через російську агресію такі точки з’явились і на карті України, і багато українських журналістів, зокрема й ті, хто долучився до створення цієї книги, добровільно стали військовими кореспондентами, вважаючи своїм професійним і патріотичним обов’язком безпосередньо з місця подій із ризиком для життя розповідати нашому суспільству, всьому світу про цю нав’язану нам жахливу, руйнівну війну.

Журналістські хроніки, щоденники, спогади, документальні дослідження доповнено світлинами з передової й фотопортретами героїв цієї війни — українських воїнів.

Фоліо рекомендує