Зло. Південний комфорт

УВАГА передпродаж!
доставка паперової книжки після 05.08
дякуємо за розуміння!
Паперова: 680 грн.
Є в наявності

Електронна: 200 грн.


Автор: Павло Загребельний Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 880 Формат: 60х90 1/16 Жанр: Сучасна українська проза Серія: Великий роман Рік видання: 2024 ISBN: 978-617-551-499-3

Павло Архипович Загребельний (1924–2009) — української письменник, Герой України, лавреат Шевченківської премії. Пройшовши довге, але нелегке життя, зумів створити шедеври. Його твори включені в шкільну програму навчання як обов'язкові, деякі екранізовані.

У радянські часи роман «Зло» називали «гостропроблемним». Але яке «зло» може бути у державі, в якій соціалізм уже переміг, а комунізм от-от настане? Це перепони, що ставали на шляху цього твору до читача, і ножиці цензорів, які без жалю вирізали всі «гострі» та «проблемні» місця в творі.

Автора роману «Південний комфорт» Генеральна прокуратура СРСР запідозрила у викривленому зображенні радянських правоохоронних органів. Саме після опису негативних героїв-прокурорів Павла Загребельного було звільнено з посади голови Спілки письменників України, а наклад журналу з романом вилучено з бібліотек.

Фоліо рекомендує