Шмуель Йосеф Агнон

Шмуель Йосеф Агнон

Product information

немає в наявності
  • Автори:
  • Мова видання: українська
  • Мова оригіналу: українська
  • Обкладинка: тверда
  • Кількість сторінок: 120
  • Формат: 70x108 1/32
  • Жанр: Класична і сучасна проза та поезія
  • Серія: Знамениті українці
  • Рік видання: 2021
  • ISBN: 978-966-03-7891-9

Син двох народів, Шмуель Йозеф Агнон (1888—1970) народився в містечку Бучач на Тернопільщині, а став класиком єврейської літератури на івриті, одним із видатних письменників ХХ століття і єдиним уродженцем української
землі та першим серед громадян Ізраїлю лауреатом Нобелівської премії з літератури (1966). Він майстерно змалював історичний і психологічний портрет єврейства, створив світську літературу — сучасницю і сестру релігійної єврейської словесності.
Творчість Агнона розпочиналася в Галичині й назавжди увібрала в себе багату палітру її просторів, усю гаму звичаїв та обрядів, мови й характерів євреїв, доля яких тісно поєдналася з українцями. Крізь усе життя майстер слова проніс
любов до рідного краю і, багато розповідаючи світові про українську землю, розкривав багатовікову спорідненість долі двох у минулому бездержавних народів.

Фоліо рекомендує

Андрей Шептицький

Андрей Шептицький

Яна Батій

45 грн.

Політ в’язня

Політ в’язня

Вероніка Миронова, Юрій Яценко (Yuriy Yacenko)

110 грн.

Лесь Курбас

Лесь Курбас

Ростислав Коломієць (Ростислав Коломиец)

85 грн.

45 грн.

Санаторійна зона

Санаторійна зона

Микола Хвильовий

900 грн.

Василь Стус

Василь Стус

Олег Дорошенко

45 грн.

200 грн.

Енн із Зелених Дахів

Енн із Зелених Дахів

Люсі Мод Монтгомері (Lucy Maud Montgomery)

320 грн.

145 грн.