Конотопська відьма

Паперова: 170 грн.
Є в наявності

Цифрова: 85 грн.Автор: Григорій Квітка-Основ’яненко (Григорий Квитка-Основьяненко) Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: м'яка Кількість сторінок: 192 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Класична українська проза Серія: Шкільна бібліотека української та світової літератури (міні) Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-407-8

Григорій Квітка-Основ’яненко (1778—1843) — перший український прозаїк, талановитий драматург, творчість якого мала значний вплив на розвиток української літератури. Недарма  Михайло Драгоманов зарахував його, поряд із Тарасом Шевченком та Миколою Гоголем, до трійки найбільших українських класиків ХІХ століття. Якщо Івана Котляревського вважають зачинателем української поезії з його поемою «Енеїда», то Григорія Квітку-Основ'яненка — зачинателем української прози з його повістю «Маруся». Характер і душа українського народу, жива мова, чудове знання народних звичаїв — усе це притаманне творам письменника.

До видання увійшли повісті «Маруся» і «Конотопська відьма», а також гумореска  «Підбрехач», у якій дотепно описано історію кумедного сватання кульгавого хлопця до дівчини.

Фоліо рекомендує