Антологія. Казка у шкільному курсі літератури

Очікується

Автори: Мова видання: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 348 Жанр: Дитяча література Серія: Шкільна бібліотека української та світової літератури Рік видання: 2019 ISBN: 978-966-03-8870-3

Антологію укладено відповідно до сучасних навчальних програм з української та зарубіжної літератури для 5 класу. Видання містить як поширені українські та світові народні казки, так і менш відомі; знайомить юного читача не лише з класиками української та світової дитячої літератури, а й зі сучасними авторами казок.

До Антології увійшли твори таких відомих українських та світових авторів, як Іван Франко, Василь Королів-Старий, Зірка Мензатюк, Шарль Перро, Ганс Крістіан Андерсен, Джанні Родарі та ін. Серед світових народних казок: індійські, російські, китайські, румунські, японські, кримськотатарські тощо.

Різноманітні й різнобарвні казки століттями йшли до нас, аби донести свою віру в Правду, Добро, Милосердя. У казках закладений багатовіковий досвід виховання підростаючого покоління. Казки є невичерпною скарбницею мудрості та дбайливо зберігають культуру, фольклор, традиції різних часів і народів. 

Фоліо рекомендує