Автобіографія

Паперова: 420 грн.
Є в наявності

Електронна: 200 грн.Автор: Бенджамін Франклін Мова видання: українська Мова оригіналу: англійська Перекладач: Анна Діамант Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 256 Формат: 60х90 1/16 Жанр: Історична література, мемуари,щоденники Серія: Мемуари та щоденники Рік видання: 2024 ISBN: 978-966-03-9359-2

Бенджамін Франклін (1706-1790) – один із батьків-засновників США, політичний діяч, дипломат, вчений, письменник, журналіст, видавець. Він був тим, хто скріпив своїм підписом Декларацію незалежності США, Конституцію США і Версальський мирний договір 1783 року, що формально завершив війну за незалежність тринадцяти британських колоній у Північній Америці від Великої Британії. Це три основні документи, на яких вибудовувалися Сполучені Штати.

Франклін був 15-ю дитиною в сім’ї, і, здавалося б, його життя було визначено наперед. Проте йому вдалося пройти шлях від помічника продавця сальних свічок до шанованого керманича держави.

Свою «Автобіографію» Бенджамін Франклін замислив як розповідь сину про родину і, власне, свій життєвий шлях і досвід. Він не збирався її публікувати. Проте згодом виявилося бажання винести цю розповідь на широкий загал, щоб пояснити молодим людям, що таке справжній успіх і як його досягти.

Автобіографія — захоплива історія життя реальної людини, написана нею самою щиро, без прикрас.

 

Фоліо рекомендує