Дороги вольні і невольні. Щоденники. 1991—1994

Паперова: 200 грн.
Є в наявності

Автор: Роман Іваничук Мова видання: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 560 Жанр: Історична література, мемуари,щоденники Серія: Мемуари та щоденники Рік видання: 2016 ISBN: 978-966-03-7537-6

Видання "Дороги вольні і невольні. Щоденники. 1991—1994 рр." структурно складається з двох книг: "Благослови, душе моя, Господа!.." та "Мандрівки близькі і далекі". У них синтезовано жанри подорожнього нарису й політичного щоденника, а також активно осмислюються події минулого і сучасного України.

Перша книга щоденників охоплює кульмінаційний період боротьби за Українську державу. У ній міститься величезний пласт історичного матеріалу, що стосується як біографії автора, так і долі України, її провідних діячів, літераторів.

У другій книзі її структурним стрижнем є опис подорожей, здійснених автором упродовж життя. Ці подорожі з історії обернені в сучасне, наповнені публіцистичним матеріалом, є підставою для медитацій, роздумів і узагальнень про долю України, український національний характер, боротьбу нашого народу за свою свободу, що завершилася створенням власної держави.

Щоденники є підсумком у доробку Р. Іваничука, містять його багаторічну працю документального відтворення епохи.

Фоліо рекомендує