Геніальне кохання

Паперова: 160 грн.
Є в наявності

Електронна: 80 грн.


Автор: Олександр Гаврош Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 224 Формат: 60х90 1/16 Жанр: Дитяча література для молодшого шкільного віку Серія: Машина часу Рік видання: 2021 ISBN: 978-966-03-9559-6

Фантастична повість Олександра Гавроша «Геніальне кохання» — четверта книжка серії «Машина часу» (три попередні — «Музей пригод», «Врятувати Тараса Шевченка» та «Героїчні канікули» — вийшли друком у видавництві«Фоліо»).

Дивовижні мандрівки на кріслі-гойдалці — загадковому порталі переміщення в часі — тривають! Цього разу герої опиняться на весіллі самого Каменяра — Івана Франка, позна-йомляться з його нареченою, з Миколою Лисенком, з молодими «громадівцями». Але найцікавіші пригоди чекають на юну завідувачку фондів Музею раритетів Яну Приймак, незадоволену своїм приватним життям і розчаровану в сучасних чоловіках, яка, потрапивши у ХІХ століття, раптом зустріне там свою любов. Та чи зможе вона залишитися зі своїм коханим, дізнаєтеся, прочитавши нову повість О. Гавроша.

Фоліо рекомендує