Хіба ревуть воли, як ясла повні?

Вміщує передмову та коментарі, підготовлені провідними співробітниками Інституту літератури НАН та іншими науковцями країни. 
Наклад обмежений - 100 примірників.

Паперова: 2 050 грн.
Є в наявності

Електронна: 500 грн.Автор: Панас Мирний Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда (дизайнерський папір Ефалін) Кількість сторінок: 795 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Класична українська проза Подарункове видання Серія: Подарункова класика Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-453-5

До книги відомого українського письменника, майстрапсихологічної прози Панаса Мирного (справжнє ім’я — Опанас Якович Рудченко, 1848—1920) увійшли два романи з народного життя.

«Хіба ревуть воли, як ясла повні?» — за жанром багатоплановий соціально-психологічний твір, в образі головного героя Чіпки письменник намалював«безталанну дитину свого віку, скаліченого виводка свогопобуту, пригніченого усяким панством...».

В романі «Повія» зображується трагічна доля бідноїселянської дівчини Христі. Нужда та переслідування місцевихбагатіїв женуть Христю з рідного села на заробітки в місто. Але й там вона не знаходить щастя — знов насильство, підлість, брехня, що завдають їй страждань і штовхають у прірву...

Фоліо рекомендує