Кобзар. Повна збірка

Очікується

Автор: Тарас Шевченко Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 736 Жанр: Класична українська поезія Серія: Шкільна бібліотека української та світової літератури Рік видання: 2021 ISBN: 978-966-03-9634-0

Тарас Шевченко  (1814—1861) — геніальний поет, художник, видатний син України, великий Кобзар, людина-легенда. Митця називають творцем культурного коду української нації, вважаючи, що в його поезії закодовані генетичні основи української духовності. Ім’я Шевченка носить найвища державна нагорода  України з літератури та інших видів мистецтва.

Шевченків «Кобзар» — найпопулярніша книга в Україні, яка лише у ХІХ столітті перевидавалася 24 рази і перекладена понад 100 мовами світу. У своїх творах  письменник поєднав спадщину козацького бароко, релігійний світогляд, повагу та любов до людини, в них знайшла відображення ціла епоха історії нашої країни. Олесь Гончар писав, що правда «Кобзаря», як правда Святого Письма, для людства ніколи не постаріє, не погасне. Шевченко відкрив світові Україну, показав її душу, героїчні й трагічні сторінки її історії, провістив неминучу свободу і «добру славу, Славу України» в історичній перспективі.  

Фоліо рекомендує