Лісова пісня

Оправа книжки виготовлена з матеріалу на тканинній основі. Обріз зафарбований. Папір - Імперіал. Шовкове лясе. Колір книги - зелений. Загальний наклад - 100 примірників.


Продається в комплекті «Комплект подарункових українських книжок в дерев'яній коробці»

Автор: Леся Українка Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 287 Формат: 70х100 1/8 Жанр: Класична українська поезія Подарункове видання Серія: Ексклюзивні видання Рік видання: 2021 ISBN: 978-966-03-9744-6

У виданні представлено вибрані поезії та драматичні твори Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач, 1871—1913) — геніальної поетеси і драматурга, чий творчий доробок увійшов до скарбниці української та світової літератури.

Видання багато ілюстровано роботами видатних українських художників — І. Труша, О. Кульчицької, О. Новаківського та ін., що жили і працювали в той самий період, що і Леся Українка. Поряд з цим у книжці використано ілюстрації відомих сучасних майстрів живопису і книжкової графіки: В. Чебаника, Н. Лопухової, В. Патика, Є. Безніска, І. Крислача і Б. Пікулицького.

Фоліо рекомендує