Мовчазний дім

Паперова: 130 грн.
Є в наявності

Автор: Орхан Памук Мова видання: українська Мова оригіналу: турецька Перекладач: Тетяна Філоненко Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 448 Жанр: Класична світова проза Серія: Зарубіжні авторські зібрання Рік видання: 2015 ISBN: 978-966-03-7253-5 Вага: 500 грам

Роман «Мовчазний дім» — це сумна історія про щасливе минуле і, як часто буває в житті, незрозуміле і невизначене майбутнє кількох поколінь старовинної сім'ї.

 

...На популярному морському курорті живе Пані — старенька бабуся, до якої приїздять її онуки. У країні неспокійно: в 1980-х роках Туреччина знаходилася на межі громадянської війни. Хаос, що панує у суспільстві, де різні екстремістські угруповання рвуться до влади, не може не відбиватися на взаєминах у сім'ї. Онуки дискутують про політику, і кожен з них має свій погляд на те, що відбувається. Родинні почуття піддаються неабиякому випробуванню. У романі автор використовує цікавий літературний прийом, коли про одну і ту саму подію розповідають кілька осіб. І здається, що кожен з героїв має свою правду. 

Фоліо рекомендує