Небесна сотня: поезія

Паперова: 90 грн.
Останній примірник

Автор: Ганна Дудка Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: м’яка Кількість сторінок: 224 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Окреме видання Рік видання: 2019 ISBN: 978-966-03-8620-4

Ганна Іванівна Дудка (нар. 1962 р.) — українська поетеса, член Національної спілки письменників України, автор шести поетичних збірок: «Лелече гніздо», «Пензликом душі», «Храм любові», «Царівна без корони», «Меди квітучої акації», «Танок Саломеї».

Була свідком подій на Майдані Незалежності та гостро пережила розстріл Небесної Сотні. Кілька віршів про героїв увійшли до книжки «Танок Саломеї» (розділ «Безсмертні»). Ідея написання книги про кожного з героїв Небесної Сотні народилася під час участі у програмі «Сила Духу» на Всесвітньому християнському радіо «Марія», коли слухачі просили написати про їхніх полеглих земляків. Досліджуючи життя, спогади, переглядаючи відео про героїв, переконувалася у надзвичайних рисах характеру, талановитості та людяності  кожного з них, що коротким життям заслужили безсмертя. Поетичні портрети Героїв увійшли до нової збірки «Небесна Cотня».

Читач дізнається про Воїнів Світла через поетичні рядки, вірші торкаються найглибших струн душі. 

Фоліо рекомендує