Пер Ґінт

Паперова: 210 грн.
Є в наявності

Цифрова: 105 грн.


Автор: Генрік Ібсен ( Генрик Ибсен) Мова видання: українська Мова оригіналу: англійська Перекладач: Ірина Стешенко Обкладинка: інтегральна Кількість сторінок: 252 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Класична світова проза П'єси Серія: Зарубіжні авторські зібрання Рік видання: 2023 ISBN: 978-966-03-9469-8

П’єса «Пер Ґінт» багатогранна, глибока й актуальна. А написано ж її 1867 року! У ній є все: кохання, зрада, мріяння, зіткнення з реаліями життя, політика, романтика, природа, бунт, гріхи, віра, муки, метання, музика тощо.
У п’єсі дуже непросто зрозуміти: де реальність, а де вигадка, адже головний герой літає високо в хмарах частіше, ніж стоїть на землі. Мрія про царювання та багатство кличе його в дорогу. Країни, зустрічі, злети й падіння... Проминуть довгі роки, перш ніж герой повернеться додому. Проте головне не в тому, чи вигадані істоти, яких зустрічає він на своєму життєвому шляху, і чи реальні події, що відбуваються. Головне — дилема: за яким девізом потрібно жити — «Упиватися собою!» чи «Собою бути!»
Це філософська притча про людину, яка все життя прожила марно, був «ні грішником, і не праведником», і тільки під кінець свого шляху він розуміє цю правду.

Фоліо рекомендує