Шахта. Ранкове зведення

Паперова: 120 грн.
Є в наявності

Електронна: 60 грн.


Автор: Валерій Пузік Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 320 Жанр: Літературно-художнє видання Серія: Воєнна проза Рік видання: 2021 ISBN: 978-966-03-9580-0

«Шахта» — документальний роман, події якого відбуваються в червні-липні 2015 року. В центрі історії бійці Добровольчого українського корпусу — артилерійський підрозділ, який виїхав на передову в район шахти «Бутівка». Автор пропонує разом з добровольцями ДУК ПС в кузові ЗІЛа виїхати на передову, облаштувати «хату» у Водяному, позиції в Опитному, поблизу Авдіївки та шахті «Бутівка»; побути в шкірі артилериста-добровольця в період чергового перемир’я і провести «казковий» місяць на передовій: ховатися від танкового обстрілу, укріплювати позиції, копати, приймати «пологи» в 120-го міномета, знову копати, їсти зіпсовану ковбасу, черствий хліб, сваритись і ділити один автомат на чотирьох осіб.

«Ранкове зведення» — мабуть, найповніше зібрання поетичних текстів Валерія Пузіка, які були написані в період з 2015 по 2020 роки.

Фоліо рекомендує