Справжня історія стародавнього часу

Цифрова: 100 грн.


Автор: Олексій Мустафін Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 464 Жанр: Навчальна література, словники, довідники Серія: Мустафін Рік видання: 2022 ISBN: 978-966-03-9752-1

«Справжня історія стародавнього часу» — одна з чотирьох книжок серії «Справжня історія», автором яких є Олексій Мустафін. Вона охоплює події найдовшої доби в історії людства - від появи перших людей до розпаду найбільших імперій давнини.

 Що дозволило нашим пращурам вижити за часів льодовикового періоду і від чого загинули цивілізації бронзової доби? Як пошуки безсмертя допомогли розбудові перших міст, а морські мандрівки – винайденню абетки? Навіщо закони записували віршами, а перші гроші робили у вигляді шкір биків? Де насправді зводили Вавилонську вежу і яку споруду називали найбільшим цвинтарем у світі? І чому беззбройні проповідники виявилися сильнішими за багатотисячні армії?

 Шукаючи з допомогою Олексія Мустафіна відповіді на ці те безліч інших питань, читач не лише дізнається про цікаві факти з минулого людства, а й краще зрозуміє «логіку історії». Невигаданої історії, що складає спадщину усього людства.

Фоліо рекомендує