Священна книга гоповідань

Паперова: 90 грн.
Є в наявності

Автор: Павло Коробчук Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: м’яка Кількість сторінок: 224 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Окреме видання Рік видання: 2014 ISBN: 978-966-03-7028-9

Павло Коробчук — один з найцікавіших письменників молодого покоління, автор п’яти поетичних збірок та одного роману, лауреат багатьох конкурсів та літературних слемів. Його твори перекладено англійською, німецькою, італійською, польською, литовською, білоруською, словацькою, російською мовами. Народився й виріс у Луцьку, мешкає в Києві.
«Священна книга гоповідань» — історія життя трьох братів, які потрапляють у парадоксальні кримінальні та вуличні перипетії — викрадання дітей, махінації з нерухомістю, торгівля внутрішніми органами, пограбування банку і товарного поїзда, підробка наукових ступенів, підпал будинку, парламентські вибори, розгін Євромайдану тощо. Ця книжка — своєрідний реквієм за гопниками. Книжка про віднаходження релігійності, про фікцію «своєї землі», про кризу середнього віку, про примирення зі старістю, зрештою — про любов.

Фоліо рекомендує