Ужвій. У піжмурки з долею

Паперова: 85 грн.
Є в наявності

Цифрова: 43 грн.


Автор: Наталія Колесніченко-Братунь Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 128 Жанр: Літературно-художнє видання Серія: Мистецькі біографії Рік видання: 2020 ISBN: 978-966-03-9161-1

Повернення до минулого є своєрідною грою у піжмурки з фактами, домислами, з бажанням говорити правду і ховатися від неї. Гра стає особливо захоплюючою, коли її учасники – непересічні особистості, знакові для своєї епохи. Героїня книги – Наталія Ужвій, визначна актриса, красуня і муза митців. У неї закохувалися, її наслідували, обожнювали. Ця розповідь є своєрідною спробою авторки, пов’язаної з Наталією Ужвій родинними зв’язками, розгадати код родової пам’яті, розгледіти за символами, знаками, невипадковими випадковостями, приховане за лаштунками долі героїні.

«Ужвій. У піжмурки з долею» – четверта художня книжка письменниці, науковця, перекладача Наталії Колесніченко-Братунь, що наскрізь пронизана щирими зізнаннями, невдаваними емоціями, відвертими розповідями у пошуках неоднозначних відповідей.

Фоліо рекомендує