Вій

Паперова: 160 грн.
Є в наявності

Цифрова: 80 грн.Автор: Микола Гоголь (Николай Гоголь) Мова видання: українська Мова оригіналу: російська Перекладач: Антін Харченко Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 128 Формат: 64х94 1/64 Жанр: Дитяча література для старшого шкільного віку Класична українська проза Серія: Дитячі подарункові міні Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-239-5

Микола Васильович Гоголь (1809—1852) є однією з найзагадковіших постатей в українській культурі. Кожне покоління читачів відкриває для себе дивний, фантастичний гоголівський світ.

Повість «Вій» – містична історія про нечисту силу, що увійшла до золотого фонду світової літератури. Хома Брут, учень київської бурси, вирушає на канікули разом зі своїми друзями Халявою та Тиберієм Горобцем. Але зустріч із відьмою перетворює відпочинок на боротьбу за власні життя і душу. Дивом перемігши нечисту силу, Хома повертається до Києва. І одразу дізнається, що померла молода панночка (відьма), яка заповідала, щоб саме Хома відспівував її. Чи зможе бурсак остаточно перемогти нечисту силу? Або ж темрява завжди отримує тих, кого обрала?

Фоліо рекомендує