Ворог, або Гнів Божий

Паперова: 100 грн.
Залишилось декілька примірників

Автор: Сергій Постоловський Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: інтегральна з клапанами Кількість сторінок: 352 Жанр: Гостросюжетна література, фантастика, містика Серія: Воєнна проза Рік видання: 2016 ISBN: 978-966-03-7610-6

«Ворог, або Гнів Божий» — це історія «українського Моссаду», ліквідаційної групи, сформованої виключно з однією метою — помститися агресору та загарбнику за його злочини проти українського народу.
Вони вірять у те, що кожен за свої гріхи має бути покараний. Кожен у цьому світі повинен відповідати, тому що безкарність породжує вседозволеність. Не сподіваючись на владу, на західних партнерів, на сусідів і друзів, вони беруть справу до своїх рук.
Складаються списки, знаходяться кошти, йде перевірка та вербування людей, формуються агентурні мережі, розробляються операції та стратегії. Але зосереджуються вони на головному — на ворогу, що засів за кремлівськими стінами, та навіть не розуміють, що й самі виявилися розмінною картою у великій геополітичній битві.

Фоліо рекомендує