Зв’язки з громадськістю

Паперова: 150 грн.
Є в наявності

Автор: Мова видання: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 413 Жанр: Навчальна література, словники, довідники Серія: Підручники для ВУЗів Рік видання: 2015 ISBN: 978-966-03-7250-4

На початку XXI століття відбулося переосмислення значення людського фактора, усвідомлення його важливої ролі в економічному, політичному та духовному розвитку суспільства. Тому соціальна модель відносин, заснованих на «керівництві та підпорядкуванні», поступово замінюється моделлю «партнерства».

Взаємодія замість впливу сьогодні стає наріжним каменем комунікативного процесу. Таку взаємодію і покликані забезпечити зв’язки з громадськістю — паблік рилейшнз (ПР).

Фахівець зі зв’язків з громадськістю має розуміти, що інформаційна робота — це одна з форм соціального керування і результатом її може і повинна вважатися цілеспрямована взаємодія з суспільством, за якої та чи інша проблема буде вирішена або стане менш гострою.

Підручник розрахований на студентів вищих навчальних закладів, журналістів та фахівців у галузі інформації, а також людей, що цікавляться соціологією та політологією.

Фоліо рекомендує