Важка весна

Паперова: 110 грн.
Є в наявності

Автор: Борис Пахор Мова видання: українська Мова оригіналу: словенська Перекладач: Олена Дзюба-Погребняк Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 288 Жанр: Сучасна світова проза Серія: Карта світу Рік видання: 2016 ISBN: 978-966-03-7343-3 Вага: 500 грам

Борис Пахор (нар. 1913 р.) — сучасний словенський письменник, лауреат престижних літературних премій, представник словенської меншини в Італії. У творах Пахора спогади про життя в’язнів фашистських концтаборів переплітаються з філософськими роздумами про світ і споконвічні людські цінності. Роман письменника «Важка весна» вийшов друком у 1978 році, його перекладено французькою, німецькою, англійською, італійською мовами.

Радко Субан, словенець із Трієста, навесні 1945 року прибуває до санаторію для хворих на сухоти в передмісті Парижа. Позаду — важкі часи гоніння на словенців у фашистській Італії, робота санітаром у німецькому таборі смерті, попереду — лікування в санаторії, повернення до мирного життя. Буяння французької весни, вирування звільненого Парижа та цілюща природа його околиць стають не лише транзитною зупинкою на шляху повернення додому, а й рятівним містком між смертю та життям, подолати відстань між якими наснагу дають весна та кохання.

Фоліо рекомендує